Roller Team / Autoroller 2

Ceník 2021

Červen, červenec a srpen: 2.500,- Kč na noc, zapůjčení minimálně na 1 noc

Duben, květen, září a říjen: 2.000,- Kč na noc, zapůjčení minimálně na 1 noc

Zdarma dostanete 300km na den. Při překročení Vám bude účtovnán poplatek 5 Kč/km.

Příklad: zapůjčíte si obytné auto na 7 nocí, čili na celou dobu pronájmu máte 2.100 km zdarma.

Ceny jsou platné za noc v případě započetí pronájmu po 16:00 v den výpůjčky a vrácení obytného auta do 14:00 poslední den výpůjčky. Jinak je cena platná za každý den.

Při předání obytného auta se skládá vratná kauce ve výši 15.000,- Kč. Tato slouží na Vámi způsobené škody či škody nekryté havarijním pojištěním. 

Popis

Naše obytné auto, které můžete mít k dispozici, je vhodné celkem pro 6 osob na cestování a disponuje alkovnou (lůžko 140 x 210 cm) 2 palandami v zadní části (každá 80 x 210cm) a po rozložení sedačky uprostřed ještě doplňkovou spací plochou 180 x 110 cm. Samozřejmostí je kuchyňský koutek, samostatná sprcha a WC.

Auto lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Jedná se o nástavbu Autoroller 2, auto Fiat Ducato 2,3 JTD. Auto nemá klimatizaci, ale je vybaveno stropním větrákem (obousměrný provoz).

Obytný vůz je vybaven lednicí včetně mrazáku (funguje na 12 V, 230 V nebo plyn), nezávislým plynovým topením, bojlerem, nosičem na 3 kola a televizí s USB.

Dále potom hasicí přístroj, nájezdové klíny, naplněná plynová láhev 10 kg, prodlužovací kabel na bubnu 50 m, hadice na vodu 25 m, manuálně ovládaná krásná markýza, kempingové vybavení, závěs kolem kabiny zevnitř.

Obytné auto je havarijně pojištěné s fixní spoluúčastí 10.000 Kč.

Co dostanete

V ceně nájmu je vnitřní a venkovní vybavení (například naplněná PB láhev, naplněná 100litrová nádoba na vodu, nádobí, markýza, kempingový set a další). Dále potom dálniční známka pro Českou republiku.

Na telefonu jsme vždy k dispozici v případě Vašeho dotazu k provozu či obsluze auta.

Povinné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, mezinárodní pojištění odpovědnosti – zelená karta (při výjezdu do zahraničí), havarijní pojištění na území celé Evropy (se spoluúčastí 10.000,- Kč), revize elektřiny a rozvodu PB plynu a silniční daň.

Aby vše bylo v pohodě i pro další, nesmí se ve voze kouřit, zapalovat svíčky, převážet a nechat nocovat domácí mazlíčky a převážet kola a jiné větší objekty mimo určený prostor. 

K obytnému vozu si můžete za drobný poplatek také pronajmout:

Záložní startovací zdroj 5v1

  • zásuvka na 230V – max. 150W
  • 2x zásuvka na 12V
  • 2x USB konektor
  • kompresor pro dofoukání pneu nebo nafukovacích matrací apod.
  • svítilna
  • záložní startovací zdroj pro autobaterie (věříme, že nebudete potřebovat)

  Ceny: 300 Kč jednorázově na celou dobu výpůjčky nebo 50 Kč za den

Aktuální obsazenost obytného auta