HymerCamp Swing

Ceník 2021

Červen, červenec a srpen: 2.200,- Kč na noc, zapůjčení minimálně na 1 noc

Duben, květen, září a říjen: 1.700,- Kč na noc, zapůjčení minimálně na 1 noc

Zdarma dostanete 300km na den. Při překročení Vám bude účtovnán poplatek 5 Kč/km.

Příklad: zapůjčíte si obytné auto na 7 nocí, čili na celou dobu pronájmu máte 2.100 km zdarma.

Ceny jsou platné za noc v případě započetí pronájmu po 16:00 v den výpůjčky a vrácení obytného auta do 14:00 poslední den výpůjčky. Jinak je cena platná za každý den.

Při předání obytného auta se skládá vratná kauce ve výši 10.000,- Kč. Tato slouží na Vámi způsobené škody či škody nekryté havarijním pojištěním.  

Popis

Auto lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Jedná se o Hymercamp Swing, auto Fiat Ducato 2,8 JTD. Auto nemá klimatizaci.

Naše obytné auto, které můžete mít k dispozici, je vhodné celkem pro 6 osob na cestování a disponuje 2 lůžky – 140 x 210 cm v alkovně a 160 x 210 cm v obytné části (po rozložení gauče a sedaček). Samozřejmostí je kuchyňský koutek, sprcha v koupelně a WC.

Obytný vůz je vybaven lednicí včetně mrazáku (funguje na 12 V, 230 V nebo plyn), nezávislým plynovým topením, bojlerem, nosičem na 3 kola, tažným zařízením a televizí s USB. Zadní náprava má stavitelné vzduchové pérování ovládané přímo z kabiny řidiče.

Dále potom hasicí přístroj, nájezdové klíny, naplněná plynová láhev 10 kg, prodlužovací kabel na bubnu 20 m, hadice na vodu 25 m, automatické nástupní schůdky, manuálně ovládaná krásná markýza, kempingové vybavení, clona do kabiny.

Obytné auto je havarijně pojištěné se spoluúčastí 10 %, min. 10.000 Kč.

Co dostanete

V ceně nájmu je vnitřní a venkovní vybavení (například naplněná PB láhev, naplněná 100litrová nádoba na vodu, nádobí, markýza, kempingový set a další). Dále potom dálniční známka pro Českou republiku.

Na telefonu jsme vždy k dispozici v případě Vašeho dotazu k provozu či obsluze auta.

Povinné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, mezinárodní pojištění odpovědnosti – zelená karta (při výjezdu do zahraničí), havarijní pojištění na území celé Evropy (se spoluúčastí 10 %, min. 10.000,- Kč), revize elektřiny a rozvodu PB plynu a silniční daň.

Aby vše bylo v pohodě i pro další, nesmí se ve voze kouřit, zapalovat svíčky, nesmí se převážet nebo nechat nocovat domácí mazlíčky, převážet kola a jiné větší objekty mimo určený prostor. 

K obytnému vozu si můžete za drobný poplatek také pronajmout:

Záložní startovací zdroj 5v1

  • zásuvka na 230V – max. 150W
  • 2x zásuvka na 12V
  • 2x USB konektor
  • kompresor pro dofoukání pneu nebo nafukovacích matrací apod.
  • svítilna
  • záložní startovací zdroj pro autobaterie (věříme, že nebudete potřebovat)

  Ceny: 300 Kč jednorázově na celou dobu výpůjčky nebo 50 Kč za den

Aktuální obsazenost obytného auta