Pronájem obytňáku a minibusu

levně a spokojeně

Domeček na kolech, který zaparkujete tam, kde se Vám to právě líbí. Představte si, že se každé ráno probudíte s výhledem na jiné jezero, jinou horu nebo pojedete kamkoliv, kam si usmyslíte.

Ceník 2020

Červen až srpen: 1.900,- Kč na den, zapůjčení minimálně na 1 den

Zbytek roku: 1.600,- Kč na den, zapůjčení minimálně na 1 den

Při předání obytného auta se skládá vratná kauce ve výši 10.000,- Kč. Tato slouží na Vámi způsobené škody či škody nekryté havarijním pojištěním.  

Storno poplatky:

  • 60 a více dní před prvním dnem pronájmu: má nájemce nárok na vrácení celé zálohy
  • 30-59 dní před prvním dnem pronájmu: 50 % z celkové částky nájemného

Rezervace obytného vozu na daný termín platí po uhrazení zálohové platby ve výši 30 % z celkové ceny.

Doplatek musí být uhrazen v den zapůjčení obytného vozu.

Rezervace

Žádný minimální počet dnů na vypůjčení. Vyzkoušejte na den, víkend či dovolenou.

Pokud chcete vědět detaily, zeptat se na obsah smlouvy nebo si rovnou zamluvit volný termín, můžete využít email: pujcovna@obytnak-jede.cz nebo se obraťte na tel čísla

+ 420 778 538 207 nebo  +420 722 919 333. Můžete také využít náš kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět.

Popis

Naše obytné auto, které můžete mít k dispozici, je vhodné celkem pro 6 osob na cestování a disponuje 2 lůžky - 140 x 210 cm v alkovně a 160 x 210 cm v obytné části (po rozložení gauče a sedaček). Samozřejmostí je kuchyňský koutek, sprcha v koupelně a WC. Takové je bydlení v HymerCamp Swing.

Nabízíme krátkodobý či dlouhodobý pronájem obytného auta. Auto lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Jedná se o Hymercamp Swing, auto Fiat Ducato 2,8 JTD. Auto nemá klimatizaci.

Obytný vůz je vybaven lednicí včetně mrazáku (funguje na 12 V, 230 V nebo plyn), nezávislým plynovým topením, bojlerem, nosičem na 3 kola, tažným zařízením a televizí s USB. Zadní náprava má stavitelné vzduchové pérování ovládané přímo z kabiny řidiče.

Dále potom hasicí přístroj, nájezdové klíny, naplněná plynová láhev 10 kg, prodlužovací kabel na bubnu 50 m, hadice na vodu 25 m, automatické nástupní schůdky, manuálně ovládaná krásná markýza, stavitelné stojky, kempingové vybavení, clona do kabiny.

Neúčtujeme žádné servisní poplatky, pouze denní pronájem. Obytné auto je havarijně pojištěné se spoluúčastí 10 %, min. 10.000 Kč. Nabízíme možnost bezplatného parkování Vašeho vozu u nás během pronájmu.

Domluvíme se na termínu, podepíšeme smlouvu a jste na cestě. Všechna potřebná pojištění jsou v rámci smlouvy. Vše ostatní najdete v manuálu k vozu nebo se nám můžete ozvat, když si nebudete vědět rady.

Co dostanete

V ceně nájmu je vnitřní a venkovní vybavení (například naplněná PB láhev, naplněná 100litrová nádoba na vodu, nádobí, markýza, kempingový set a další). Dále potom dálniční známka pro Česko a Rakousko.

Na telefonu jsme vždy k dispozici v případě Vašeho dotazu k provozu či obsluze auta.

Povinné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, mezinárodní pojištění odpovědnosti - zelená karta (při výjezdu do zahraničí), havarijní pojištění na území celé Evropy (se spoluúčastí 10 %, min. 10.000,- Kč) a silniční daň.

Aby vše bylo v pohodě i pro další, nesmí se ve voze kouřit, zapalovat svíčky, převážet a nechat nocovat domácí mazlíčky a převážet kola a jiné větší objekty mimo určený prostor. 

K obytnému vozu si můžete za drobný poplatek také pronajmout:

1. Externí přenosná lednice

 - napájení na 12V

 - chladí i ohřívá

 - cena jednorázově na celou dobu výpůjčky: 150 Kč

2. Elektrický gril

 - plotýnka + mramorový kámen

 - 8 lopatiček na volské oka

- cena jednorázově na celou dobu výpůjčky: 150 Kč

Aktuální obsazenost obytného auta

V odbobí od 1. 11. 2019 do 29. 2. 2020 není pronájem možný.