Pronájem obytňáku

levně a spokojeně

Zavolejte nebo napište, zda je volný termín a zarezervujte si závazně termín. Auto pro vás bude plně připravené. 

Domluvíme se na termínu, podepíšeme smlouvu a jste na cestě. Všechna potřebná pojištění jsou v rámci smlouvy. Vše ostatní najdete v manuálu k vozu nebo se nám můžete ozvat, když si nebudete vědět rady.

Co dostanete

Ve voze je vše, co standardně budete potřebovat. Manuál, kde jsou základní úkony pěkně popsány. Na telefonu jsme vždy k dispozici v případě Vašeho dotazu k provozu či obsluze auta.

V ceně nájmu je vnitřní a venkovní vybavení (například naplněná PB láhev, naplněná 100litrová nádoba na vodu, nádobí, markýza, kempingový set a další).

Povinné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, mezinárodní pojištění odpovědnosti - zelená karta (při výjezdu do zahraničí), havarijní pojištění na území celé Evropy (se spoluúčastí 10 %, min. 10.000,- Kč), asistenční služby, silniční daň, dálniční známka pro Českou republiku a nepřetržité asistenční služby spojené s cestováním (zejména pomoc při výjimečných situacích, technické poradenství k vozidlu a jiné organizační služby). 

Aby vše bylo v pohodě i pro další, nesmí se ve voze kouřit, zapalovat svíčky a převážet kola a jiné větší objekty mimo určený prostor.