Pronájem obytňáku a minibusu

levně a spokojeně

Ceník 2019

Denní pronájem je 900 Kč za jeden den (24 hodin). Při pronájmu na 5 dní a více je cena 800 Kč za den.

Denní limit 300 km. Při překročení bude účtován dodatečný poplatek 2 Kč / km.

Vratná kauce 10.000 Kč.

Popis

Jedná se o Peugeot Boxer panorama 2.8 HDi. Minibus je určen pro přepravu celkem 9 osob (řidič + 8 pasažerů). Je vybaven klimatizací s rozfukem pro pasažéry ve druhé a třetí řadě řadě sedadel, tažným zařízením na 2 tuny a střešním nosičem. Rozmístění sedadel 3-3-3 (viz fotogalefie). Zimní pneumatiky a dálniční známky pro ČR a AT na rok 2020.

Výškově nastavitelné sedadlo řidiče a volant. Vždy prostřední sedadlo z každé řady lze využít jako odkládací stolek na nápoje apod. Sedadla ve druhé a třetí řadě jsou každé zvlášť polohovatelné.

Výhody

1. Jedete všichni pohromadě v jednom autě (může být i nevýhoda :-)).

2. Platíte pouze jednu dálniční známku či další poplatky (průjezdy tunely apod). V případě, že táhnete přívěsný vozík, platí se dálniční poplatek pouze za tažné vozidlo.

3. Jelikož jedete pouze jedním autem, nemusíte se stále dívat do zpětného zrcátka a hledat druhé auto, případě na sebe čekat v městském provozu za semafory.

4. Platíte pouze jedny PHM (v našem případě naftu).

5. V jedné chvíli řídí pouze jeden řidič, ostatní se baví či odpočívají - ideální pro noční přesuny či možnosti střídání více řidičů po kratších intervalech.

6. Je lepší zaparkovat ve městě nebo u svahu pouze 1 auto a platit pouze jedno parkovné.

7. Kromě druhého a třetího místa hned vedle řidiče jsou všechna sedadla vybavena loketními opěrkami a zádové opěrky se dají polohovat (každé zvlášť). Navíc sedadlo řidiče je stavitelné i výškově. Nemusíte tedy sedět na nepohodlné společné lavici.

8. Neřešíte opotřebení pneumatik či dalších dílů svého vozidla. Auto z půjčovny je výbornou volbou na cyklo/lyžo/moto dovolenou i další akce podobného ražení.

Rezervace

Žádný minimální počet dnů na vypůjčení. Vyzkoušejte na den, víkend či dovolenou.

Pokud chcete vědět detaily, zeptat se na obsah smlouvy nebo si rovnou zamluvit volný termín, můžete využít email: pujcovna@obytnak-jede.cz nebo se obraťte na tel čísla

+ 420 778 538 207 nebo  +420 722 919 333. Můžete také využít náš kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět.

Aktuální obsazenost minibusu